I miejsce - Wiktoria Zych Lat12 KL.V Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im.S Okrzei w Mykanowie
II miejsce - Aleksander Sączek Lat6 Przedszkole w Radostkowie
III miejsce - Emilia Prusiak Lat13 Kl.V Zespół Szkół Przedszkolnych im Jana Pawła II w Lubojnie
Aneta Grabińska Lat12 Kl.VI Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borownie.jpg
Angelika Łapeta Lat10 Kl.IV Zespół Szkół w Starym Cykarzewie
Dawid Chudzicki Lat12 Kl.IV Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. S.Okrzei w Mykanowie
Dominik Wójcik Lat12 KL.VI Szkoła Podstawowa w Starym Broniszewie
Filip Skoczylas Lat11 Kl.V Szkoła Podstawowa w Starym Broniszewie
Gabriela Sokołowska Lat10 Kl.IV Zespół Szkół w Starym Cykarzewie
Jakub Szczepanik Lat12 KL.VI Szkoła Podstawowa w Starym Broniszewie
Julia Hutna Kl.4 Lat10 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borownie
Julia Kosela Lat 8 Kl.III Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borownie
Julia Machoń Lat12 Kl.IV Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Lubojnie
Julia Sorek Lat12 Kl.Zespół Szkolno-przedszkolny im.Jana Pawła II w Lubojnie
Kacper Hutny Lat7 Kl.I Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borownie
Kamila Pietrzyk Lat13 Kl.V Zespół Szkolno-Przedszkolny im.Jana Pawła II w Lubojnie
Karolina Halbiniak Kl.IV Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borownie
Karolina Tyfel Lat10 Kl.IV Zespół Szkół w Starym Cykarzewie
Kinga Orszulak Lat10 KL.IV Zespół Szkół w Starym Cykarzewie
Klaudia Krawczyk Lat10 Kl.IV Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borownie
Klaudia Pawlak Lat10 Kl.IV Zespół Szkół w Starym Cykarzewie
Krystian Paździor Lat9 Kl.III Zespół Szkół w Starym Cykarzewie
Liliana Zyskowska Lat12 Kl.IV Zespół Szkolno-Przedszkolny im.Jana Pawła II w Lubojnie
Liwia Sterczewska Lat13 Kl.VI Szkoła Podstawowa im. S.Okrzei w Mykanowie
Maciej Kasprzyk Lat11 Kl.V Szkoła Podstawowa w Starym Broniszewie
Maks Daroń Lat12 KL.VI Szkoła Podstawowa w Starym Broniszewie
Marcel Marchewka Lat7 Kl.I Zespół Szkół w Starym Cykarzewie
Maria Korzeniec Lat13 Kl.V Zespół Szkolno-Przedszkolny im.Jana Pawła II w Lubojnie
Marlena Smok Lat11 Kl.V Zespół Szkół w Starym Cykarzewie
Marta Kozik Kl.III Szkoła Podstawowa im.Jana Brzechwy w Radostkowie
Martyna Błaszczykiewicz Lat12 Kl.IV
Martyna Łapa Kl.III Szkoła Podstawowa im.Jana Brzechwy w Radostkowie
Martyna Szot Lat 9 Kl.III Zespół Szkół w Starym Cykarzewie
Milena Bińkowska KL.VI Szkoła Podstawowa im.Jana Brzechwy w Radostkowie
Miłosz Grobelak Kl.1 lat7. Zespół Szkół w Starym Cykarzewie
Natalia Ligudzińska Lat13 Kl.VI Szkoła Podstawowa im. S.Okrzei w Mykanowie
Oliwia Świątkowska Lat12 Kl.IV Zespół Szkolno-Przedszkolny im.Jana Pawła II w Lubojnie
Dominika Kachciarz Lat 8
Filip Skoczylas Lat11 Kl.V Szkoła Podstawowa w Starym Broniszewie
Igor Legienza Lat11 Kl.V Zespół Szkół w Starym Cykarzewie
Krzysztof Ball Lat12
Liliana Zyskowska Lat12 Kl.IV Zespół Szkolno-Przedszkolny im.Jana Pawła II w Lubojnie
Natalia Ball Lat 6
Natalia Ligudzińska Lat13 Kl.VI Szkoła Podstawowa im. S.Okrzei w Mykanowie
Oliwia Świątkowska Lat12 Kl.IV Zespół Szkolno-Przedszkolny im.Jana Pawła II w Lubojnie
Oliwier Grabara Kl.III Szkoła Podstawowa im.Jana Brzechwy w Radostkowie
Patrycja Olszewska Lat10 Kl.IV Zespół Skół w Starym Cykarzewie
Paulina Włodarczyk Lat12 KL.VI Szkoła Podstawowa w Starym Broniszewie
Paweł Daroń Lat11 KL.V Szkoła Podstawowa w Starym Broniszewie
Postaw Paulina Lat 13 Kl.V1 Szkoła Podstawowa im S.Okrzei w Mykanowie
Sandra Szyda Lat11 Kl.V Zespół Szkół w Starym Cykarzewie
Sandra Zając Kl.VI Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borownie
Stanisław Halkiewicz Lat13 Kl.V Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Lubojnie
Szymon Roszak Lat 8
Tomasz Serwiak Lat12 Kl.VI Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borownie
Weronika Bogacz Lat10 Kl.IV Zespół Szkół w Starym Cykarzewie
Weronika Dąbrowska Lat 6
Wiktoria Zabłocka Lat12 Kl.IV Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Lubojnie
Zofia Koźmińczuk Lat 9 Kl.III Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borownie
Zuzanna Bednarek Lat 6
Zuzia Słowik Lat 7
Amelia Nowak Lat7 Kl.I Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borownie
Igor Legienza Lat11 Kl.V Zespół Szkół w Starym Cykarzewie